Media Machine
27 marca 2017
Media Machine partnerem Stowarzyszenia Naukowego Pro Scientia Iuridica
Media Machine partnerem Stowarzyszenia Naukowego Pro Scientia Iuridica

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zostaliśmy partnerem Stowarzyszenia Naukowego Pro Scientia Iuridica.

(więcej…)

Więcej
No Comment 0
Media Machine
20 listopada 2016
Media Machine partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych
Media Machine partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Media Machine zostało partnerem Wschodnie Forum Firm Rodzinnych! (więcej…)

Więcej
No Comment 0
Media Machine
7 sierpnia 2013
Media Machine na Google+
Media Machine na Google+

Każda firma stara się promować w tak wielu źródłach, jak tylko to możliwe. Media Machine postanowiło rozszerzyć swoją obecność i utworzyło profil na dodatkowych portalu społecznościowym. (więcej…)

Więcej
No Comment 0
Media Machine
2 lipca 2013
Media Machine partnerem Aweo
Media Machine partnerem Aweo

Media Machine podpisało porozumienie z Agencją Interaktywną Aweo z Poznania. Od dzisiaj spółka Aweo jest wyłącznym partnerem Media Machine w zakresie zleceń związanych z pozycjonowaniem stron www.

Dzięki temu porozumieniu Klienci Media Machine mogą liczyć na sprawdzoną i profesjonalną obsługę ich zamówień przez doświadczony zespół. Mamy nadzieję, że tym samym zapewnimy satysfakcję wszystkim osobom zainteresowanym naszymi usługami, a pozycjonowanie stron na mocy tej umowy będzie jeszcze lepsze niż do tej pory.

Więcej
No Comment 0
Porady, Wordpress
9 czerwca 2013
Stylowanie paginacji / stronnicowania w WordPress
Stylowanie paginacji / stronnicowania w WordPress

Osoby posiadające własnego bloga lub stronę opartą na systemie WordPress zapewne nie raz zastanawiały się jak podzielić dłuższy artykuł na strony. Z tego też powodu przygotowaliśmy dla Was prosty poradnik, który pozwoli Wam się zagłębić w meandry dodawania i stylowania paginacji. (więcej…)

Więcej
No Comment 0
Media Machine, Zlecenia
18 maja 2013
wMeritum.pl – rozpoczynamy prace
wMeritum.pl – rozpoczynamy prace

Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad nowym zleceniem. Strona, którą wykonujemy już niedługo będzie dostępna pod adresem wMeritum.pl.

Serwis ma być niezależnym portalem informacyjnym, na łamach którego będzie można znaleźć informacje z takich działów jak wiadomości z Polski, z Europy i ze świata, sport, historia, kultura, gospodarka, praca, ekonomia oraz felietony i wywiady.

Redaktorzy chcą się skupić na pisaniu o rzeczach, które są zazwyczaj omijane przez mass media, nawiązać do historii naszego kraju, a także przedstawić patriotyzm w nowoczesnej formie, która ma zainteresować nie tylko starszych Czytelników, ale i również zachęcić młodszych do pogłębiania wiedzy na te tematy. Portal ma mieć nowoczesny, ale prosty w obsłudze wygląd.

Więcej
No Comment 0
Media Machine
13 maja 2013
Zmiany w Media Machine
Zmiany w Media Machine

Od uruchomienia strony firmowej minęły już ponad 2 miesiące. Uznaliśmy, że jest to najwyższy czas na urozmaicenie jej wyglądu i poprawienie funkcjonalności. Media-Machine.pl doczekało się w końcu ładniejszych sliderów, które możecie zobaczyć tuż pod logiem na poszczególnych podstronach. Ponadto zlikwidowaliśmy irytujący błąd, związany z wyświetlaniem się chmurki na mapce w dziale „Kontakt”. Oprócz tego zapraszamy do korzystania z brief-a kreatywnego – wystarczy go pobrać, wypełnić i odesłać go nam, a my będziemy mieli wystarczającą ilość informacji, aby móc przygotować odpowiednią wycenę.

Nowością jest także, coś co powinno się szczególnie spodobać osobom szukającym oszczędności. Od teraz do każdego zamówienia oferujemy różnego rodzaju bonusy.Zależnie od rodzaju usługi, kwoty końcowej lub okresu trwania umowy każdy Klient może liczyć na rabaty lub gratisy. Lista będzie czasami aktualizowana o nowe dodatki lub dodatkowe bonusy, które dostępne będą przez określony czas, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony.

Ponadto od pewnego czasu do firmy dołączyli nowi współpracownicy: Arkadiusz RadekRafał Zbytniewski oraz Jakub Jas. Więcej o nich można poczytać w dziale „O nas”.

Więcej
No Comment 0
Media Machine
11 marca 2013
Startujemy

Po przebrnięciu przez wszelkie kwestie prawne, a także techniczne w końcu wychodzimy na prostą i za kilka dni zaprezentujemy już pełną wersję naszej oficjalnej strony. Na Media-Machine.pl będziecie mogli znaleźć naszą bieżącą ofertę z aktualnymi cenami, dane kontaktowe, przeczytać kilka słów o nas, zapoznać się z naszymi serwisami, a także ze stronami, które stworzyliśmy. Co jakiś czas będziemy starać się aktualizować również nasz Newsroom, w którym będziemy dzielić się z Wami informacjami z życia firmy, najnowszymi projektami, pomysłami, a także ciekawostkami ze świata tworzenia stron www, pozycjonowania i grafiki.

Mamy nadzieję, że zmiany zostaną przez Was pozytywnie odebrane i że nasz nowy wizerunek przypadnie Wam do gustu. W przypadku, gdyby jakaś funkcja nie działała zbyt poprawnie – piszcie śmiało, poprawimy.

Więcej
No Comment 0