Media Machine
7 sierpnia 2013
Media Machine na Google+
Media Machine na Google+

Każda firma stara się promować w tak wielu źródłach, jak tylko to możliwe. Media Machine postanowiło rozszerzyć swoją obecność i utworzyło profil na dodatkowych portalu społecznościowym.

Od wczoraj jesteśmy obecni już nie tylko na Facebook-u, ale i również na Google+! Osoby, które posiadają konto również na tym drugim portalu społecznościowym zapraszamy do obserwowania, ponieważ niezależnie od naszego fan page’a na Facebooku będziemy publikować na nim odrębne akcje promocyjne i być może również i ciekawostki ze świata webmasteringu.

Jesteśmy również otwarci na uwagi i jeżeli macie pomysł jak urozmaicić materiały publikowane zarówno na Facebook-u, jak i Google+ zapraszamy do wysyłania wiadomości, a oczywiście postaramy się zrealizować Wasze pomysły.

Na koniec wspomnę tylko, że Klienci, którzy zaczną nas obserwować na Google+ (https://plus.google.com/+MediamachinePlub/posts) i zamówią u nas dowolną usługę mogą liczyć na 5% rabat (bonifikata ta nie ogranicza też innych dodatkowych rabatów i promocji)!

No Comment 0 , ,

There are 0 comments