Media Machine
20 listopada 2016
Media Machine partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych
Media Machine partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Media Machine zostało partnerem Wschodnie Forum Firm Rodzinnych!

Jak informują organizatorzy konferencji:

Polską gospodarkę w dużej mierze tworzą małe i średnie firmy rodzinne. Ich sukces, budowany w ciągu ostatnich 25 lat jest możliwy dzięki ciężkiej pracy i pomysłowości założycieli. W naszym kraju aż 60 proc. firm prowadzonych jest przez bliższych i dalszych członków rodziny. Za sterem często nadal zasiada pierwsze pokolenie przedsiębiorców, którzy pragną przekazać swoje know-how potomkom. Niezależnie od pokolenia odpowiadającego za zarządzanie firmą, przedsiębiorcy zainteresowani są dynamicznym rozwojem biznesu i marzą przede wszystkim o stabilnym rynku i prostym systemie podatkowym. O tym jak w praktyce wygląda prowadzenie biznesu z rodziną oraz jak odnaleźć się na współczesnym rynku będziecie Państwo mogli przekonać się podczas Wschodniego Forum Firm Rodzinnych, na które zapraszamy już 2 grudnia 2016 roku, do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. W trzech panelach tematycznych: Biznes, Rozwój i współpraca oraz Prawo poruszymy najistotniejsze zagadnienia dotyczące prowadzenia firm rodzinnych w naszym kraju.

Jako przedstawiciele lubelskiego biznesu cieszymy się, że takie inicjatywy mają miejsce na terenie województwa. Integracja małych i dużych firm tworzonych przez pokolenia to ważna część gospodarki naszego kraju, którą należy wspierać.

Warto również wspomnieć, iż na potrzeby konferencji przygotowaliśmy logotyp, pełną identyfikację wizualną oraz stronę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem w portfolio, który dostępny jest >tutaj<.

No Comment 0 , , ,

There are 0 comments