Pracodawcy Ziemi Lubelskiej

Pracodawcy Ziemi Lubelskiej
Pracodawcy Ziemi Lubelskiej

Opis

Pracodawcy Ziemi Lubelskiej jest stowarzyszeniem skupiającym się na integracji i wspieraniu firm, które swoją siedzibę mają na terenie województwa lubelskiego.

Media Machine zostało wybrane przez stowarzyszenie do stworzenia nowej strony internetowej. Istotnym wymaganiem naszego Partnera była przejrzystość strony, tak aby była przyjemna i intuicyjna dla przedsiębiorców. Dodatkowym koniecznym warunkiem był nowoczesny wygląd z zastosowaniem aktualnych efektów graficznych. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie efektu parallax, dużych zdjęć oraz intuicyjnego menu, który umożliwia przejście do poszczególnych podstron, na których można znaleźć szczegółowe informacje związane ze stowarzyszeniem. Strona jest w pełni responsywna.

W 2018 roku z uwagi na rosnące potrzeby Pracodawców Ziemi Lubelskiej oraz wyznaczeniem nowych celów koniecznym stało się stworzenie nowej wersji strony internetowej. Strona zawiera więcej treści, ma dodatkowe moduły, które mają umożliwić zautomatyzowane dodawanie niektórych treści. Duża wagę położono na realizowane zadania, czytelne grafiki i wyraźnie oddzielenie poszczególnych części strony, co umożliwia zaprezentowanie wszystkich możliwości jakie stają otworem przed przedsiębiorcami, którzy chcą dołączyć do związku. Strona jest w pełni responsywna.

Zobacz stronę

Klient

Pracodawcy Ziemi Lubelskiej

Data

10 września 2018

Co zrobiliśmy

Stronę www

Tagi

Strona www, szablon, WordPress, responsive, clean

Osoby odpowiedzialne

Cezary Zapała