wMeritum.pl

wMeritum.pl
wMeritum.pl – w sercu wydarzeń, wMeritum sprawy

Opis

Dla wMeritum.pl przygotowaliśmy łącznie dwie strony internetowe. Pierwszą w czerwcu 2013 roku, zaś kolejną we wrześniu 2014. Koniecznością takich działań był dynamiczny wzrost popularności portalu i strona, która początkowo była przewidziana dla mniejszej ilości materiałów oraz mniejszej liczby osób okazała się być niewystarczająca.

Bieżący projekt witryny został przygotowany z myślą o jak najlepszym zagospodarowaniu całej dostępnej przestrzeni przy zachowaniu maksymalnej czytelności i intuicyjności w obsłudze strony. Nowością w porównaniu z poprzednią wersją było wdrożenie prognozy pogody, pojawienie się paska z najpopularniejszymi informacjami, zegarka i kursu walut.

Strona posiada teraz znacznie więcej treści multimedialnych, wdrożyliśmy dodatkowe moduły, które pozwalają przeprowadzać relację z wydarzeń w czasie rzeczywistym, bez przeładowywania strony, nie zabrakło też specjalnych szablonów artykułów dostosowanych do działalności portalu, takich jak: wywiady, wideo, galerie zdjęć czy pliki dźwiękowe.

Ostatnim etapem nowej wersji strony było przygotowanie wersji responsywnej na urządzenia mobilne.

Oprócz przygotowania nowej strony, wMeritum.pl zostało w pierwszym etapie przez nas zoptymalizowane do szybszego działania, natomiast w drugim etapie z naszym partnerem, firmą SpeedUp.PRO została przeprowadzona kompleksowa optymalizacja strony, która umożliwiła zaoszczędzenie zasobów i przyspieszenie wczytywania się strony, mimo mocno rozbudowanej bazy artykułów i plików multimedialnych.

Zobacz stronę

Klient

wMeritum

Data

9 czerwca 2013 i 20 września 2014

Co zrobiliśmy

stronę www, optymalizację

Tagi

strona www, WordPress, optymalizacja

Osoby odpowiedzialne

Cezary Zapała, Jakub Jas, Rafał Zbytniewski