wMeritum.pl
wMeritum.pl – w sercu wydarzeń, wMeritum sprawy

Opis

Dla wMeritum.pl przygotowaliśmy łącznie trzy edycje strony internetowej. Pierwszą w czerwcu 2013 roku, kolejną we wrześniu 2014 oraz najnowszą w 2018 roku. Pierwsza zmiana wyglądu strony wynikała z dynamicznego wzrostu popularności portalu. Strona, która początkowo była przewidziana dla mniejszej ilości materiałów oraz mniejszej liczby osób okazała się być niewystarczająca i konieczne stało się jej rozbudowanie. Najnowszy projekt wMeritum.pl to konsekwencja zmian jakie nastąpiły w zakresie webmasteringu w ostatnich latach.

Bieżący projekt witryny został przygotowany z myślą o jak najlepszym zagospodarowaniu całej dostępnej przestrzeni przy zachowaniu maksymalnej czytelności i intuicyjności w obsłudze strony. Nowością, w porównaniu z poprzednią wersją, jest całkowicie zmieniony układ, w którym postawiliśmy na większą ilość zdjęć i grafik, które mają przyciągać wzrok czytelnika i prowokować do kliknięcia. Zmniejszone zostało logo, większą przestrzeń uzyskaliśmy w górnej części strony przesuwając logo do paska z menu. Wyrzucone zostały wszelkie zbędne elementy, które i tak nie interesowały użytkowników. Przemodelowana została stopka strony. Również wygląd samych artykuł uległ dogłębnej modyfikacji. Na tekst przewidziane zostało zdecydowanie więcej miejsca, boksy z reklamami zostały oddzielone, tytuł jest większy i wyraźniejszy. Bardziej zaakcentowane zostały również przyciski do udostępniania treści.

Strona została dostosowana do jak najwygodniejszej obsługi na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby strona mimo dość dużej ilości treści i zasobów multimedialnych wczytywała się szybko, nawet na wolniejszych łączach internetowych. Wśród istotnych zmian jest również możliwość “przeskakiwania” między kolejnymi artykułami, które mogą zainteresować czytelnika. Dzięki temu rozwiązaniu wzrasta szansa, że internauta zostanie na portalu dłużej.

wMeritum.pl

Zobacz stronę

Klient

wMeritum

Data

9 czerwca 2013, 20 września 2014, 10 sierpnia 2018

Co zrobiliśmy

stronę www, optymalizację

Tagi

strona www, WordPress, optymalizacja

Osoby odpowiedzialne

Cezary Zapała, Jakub Jas, Rafał Zbytniewski