Media Machine
13 maja 2013
Zmiany w Media Machine
Zmiany w Media Machine

Od uruchomienia strony firmowej minęły już ponad 2 miesiące. Uznaliśmy, że jest to najwyższy czas na urozmaicenie jej wyglądu i poprawienie funkcjonalności. Media-Machine.pl doczekało się w końcu ładniejszych sliderów, które możecie zobaczyć tuż pod logiem na poszczególnych podstronach. Ponadto zlikwidowaliśmy irytujący błąd, związany z wyświetlaniem się chmurki na mapce w dziale „Kontakt”. Oprócz tego zapraszamy do korzystania z brief-a kreatywnego – wystarczy go pobrać, wypełnić i odesłać go nam, a my będziemy mieli wystarczającą ilość informacji, aby móc przygotować odpowiednią wycenę.

Nowością jest także, coś co powinno się szczególnie spodobać osobom szukającym oszczędności. Od teraz do każdego zamówienia oferujemy różnego rodzaju bonusy.Zależnie od rodzaju usługi, kwoty końcowej lub okresu trwania umowy każdy Klient może liczyć na rabaty lub gratisy. Lista będzie czasami aktualizowana o nowe dodatki lub dodatkowe bonusy, które dostępne będą przez określony czas, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony.

Ponadto od pewnego czasu do firmy dołączyli nowi współpracownicy: Arkadiusz RadekRafał Zbytniewski oraz Jakub Jas. Więcej o nich można poczytać w dziale „O nas”.

No Comment 0 ,

There are 0 comments